שרת וירטואלי, שרת VPS, שרתים וירטואליים, מיני שרת ייעודי, שרתי VPS, שרתים וירטואלים, VPS
שרת וירטואלי VPS
שרתי VPS שרתי VPS
שרת וירטואלי VPS

 

VPS - עמוד בית
מאמרים על שרת וירטואלי
חדשות שרת וירטואלי
מחירי שרת וירטואלי
VPS אודות
צרו קשר

 

מחירי-VPS

 

מאמרים חדשים

מי צריך מיני שרת ייעודי?
מהו שרת וירטואלי?
יתרונות שרת וירטואלי
שרת וירטואלי או יעודי
שרתים וירטואלים

 

יתרונותיו של השרת הוירטואלי

 


בשנים האחרונות הציגה הטכנולוגיה התקדמות אדירה בנושאי הוירטואליזציה, שרת וירטואלי הוא אחד מהאפשרויות המצויינות שנפרשו בפנינו.
רב המחשבים ומערכי השרתים מנצלים 10%-50% מיכולתם, אפשרות הוירטואליזציה פותחת דלת לעולם חדש, גמיש יותר, אמין, אפקטיבי וזול הרבה יותר.
מצד המשתמש - השרת הוירטואלי מתנהג כמערכת יחידה לכל דבר, בעל מערכת הפעלה משל עצמו, גישה ושליטה מלאה בכל הפונקציות שמערכת ההפעלה מציעה, בנוסף לכך קיימים שרתים וירטואלים
המצויידים בפאנל ניהול המאפשר כיבוי והדלקה מלאים לשרת, ביצוע ריסטארט, ניהול FW חיצוני ואף ניהול VLAN במקרים של כמה שרתים.
הגמישות הגבוהה מבחינת החומרה והתוכנה בשרת מקנה למשתמש אפשרות לשנות את מפרט השרת בקלות, הוספת מעבדים, שטח דיסק, זיכרון ורכיבים וירטואלים נוספים בכל זמן נתון, ללא אובדן מידע וזמני אי זמינות נמוכים.
יתרה מכך, גיבויים של כל החומרים על השרת כולל מערכת ההפעלה עצמה מתבצעים ללא כל קושי וניתנים לשחזור גם במקרים קשים של אובדן דיסק קשיח או תקלת חומרה אחרת.
מצד הספק - הפלטפורמה הוירטואלית שהותקנה על השרת מאפשרת ניהול מלא ופרטני לכל המערכת, הפלטפורמה מחלקת את שרת האב לשרתים הוירטואלים כנדרש, מאפשרת לו לנהל אותם, להוסיף רכיבים כנדרש,
להוסיף כתובות אייפי והתקני רשת, לקבל נתונים סטטיסטיים עבור כל שרת ומערכת, לנטר רכיבים בשרתים הוירטואלים ולתמסר בין מספר שרתים בקלות.

הפלטפורמה הוירטואלית המאפשרת לשרת הוירטואלי לעבוד כיחידה עצמאית מונעת השפעות של שרת וירטואלי אחד על השרתים אחרים באותו שרת אב, לכן גם אם משתמש אחר מנצל 100% מיכולות השרת הוירטואלי שלו
שרת וירטואלי אחר לא יושפע, כנ"ל במקרים של תקלות או נזק חומרתי או תוכניתי.

מעבר ליתרונות הללו קיים גם חיסכון משמעותי בעלויות ותחזוק השרת הוירטואלי. כיוון שאין לספק הוצאות רבות עבור חומרה ואחזקה ניתן להוזיל את עלויות השירות ולאפשר למשתמש להנות מיכולות שרת יעודי במחיר נמוך יחסית.

 

 

 

 השוואת מחירי שרתיםמחשבון-שרתים

 

 

 

 

 

 

 

 

אתרים מומלצים
קידום אתרים

שרת רדיו

דיוור ניוזלטר

חנות וירטואלית
שרותי דואר EXCHANGE
שרתי משחק
דיוור ישיר
הטבות לעובדים
נחלה חקלאית
טלויזיה באינטרנט

שרתים יעודיים
פורץ רכבים

פורטל שרת וירטואלי

VPS | About VPS | מאמרים על שרת וירטואלי | חדשות שרת וירטואלי | יצירת קשר | שרת וירטואלי

אחסון אתרים
וובסטף ישראל